Isfahan Software Freedom Day

همایش روز آزادی نرم‌افزار هر ساله در سومین شنبه ی ماه سپتامبر در سراسر جهان جشن گرفته میشه و کاربران و گروه های کاربری همواره برنامه های متنوعی برای این روز در نظر دارند. امسال هم همانند چند سال گذشته، گروه کاربران لینوکس اصفهان اقدام به برگذاری همایشی به مناسبت روز آزادی نرم‌افزار در اصفهان ترتیب می ده .

نکته‌ای رو اضافه کنم که این همایش قرار بود اسپانسر مالی هم داشته باشه، که «اسپانسر» منصرف شد! در نتیجه طی یک جلسه، اعضای لاگ، خودشون اسپانسر برنامه شدند!
بدون شک می تونم بگم این هم از همون قدرت های اجتماعات آزاد هست. همدلی و همیاریی که بین اعضا مشاهده میشه، باعث میشه که اصفهان‌لاگ یکی از بزرگ‌ترین و فعال‌ترین گروه‌های کاربری ایران بشه.

اصفهان امسال برای همایش روزآزادی نرم‌افزار به جز اصفهانی‌های عزیز مهمان های شهرستانی هم داره، مخصوصا از مشهد و طهران و شهرستان های دیگه بچه‌های زیادی قول دادند که به این همایش بیایند. من سال های گذشته توی جشن ها و همایش های مربوط به روز آزادی‌نرم‌افزار نبودم … ولی مواردی که من درون اصفهان‌لاگ دیدم می تونم قول بدم که امسال یکی از بهترین همایش های روزآزادی نرم‌افزار در اصفهان برگذار میشه.

منتظر شما هستیم :

تاریخ و مکان برگزاری:

۵ شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۳۸۹ ساعت ۲:۳۰ بعدازظهر

دانشگاه اصفهان ٫ دانشکده ادبیات ٫ سالن همایش های صائب
(آدرس : اصفهان – خیابان دانشگاه – دانشگاه اصفهان – دانشکده ادبیات)

اسپانسر:

اعضای گروه کاربران لینوکس اصفهان
انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه اصفهان

برای اطلاع و ثبت نام به سایت رسمی روز آزادی نرم‌افزار اصفهان مراجعه کنید.

پ.ن۱: گروه کاربران لینوکس اصفهان سال های گذشته هم برنامه‌های عالی و متنوعی برای روز آزادی نرم‌افزار داشته . گالری و تصاویر همایش های گذشته رو می تونید در این جا ببینید.

Advertisements